İştiraklerimizden Su Kaçağı Tamircisi Net Websitesi yenilendi

Pimaş İçi Görüntüleme
08.06.2016
Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Tespiti
20.06.2016

İştiraklerimizden Su Kaçağı Tamircisi Net Websitesi yenilendi

Su kaçağı tespiti ve tamiri sektörünün öncülerinden ve liderlerinden olan firmamız Petek Tesisat’ın en önemli iştiraklerinden biri olan SKT (sukaçağıtamircisi.net) websitesi yenilenerek, yeni ve iddialı arayüzü ile tekrar yayına başladı.

Su Kaçağı Tamircisi, kırıp dökmeye gerek kalmadan teknolojik cihazlar ile tesisatlardaki sıcak su hattındaki ve soğuk su hattındıki sızıntıları noktasal olarak tespit eden, en hızlı, en etkili ve en ekonomik olarak çözüm getiren, tıkalı gider hatlarını robot yardımı ile kırıp dökmeden görüntüleyebilen ve ayn şekilde kırıp dökme olmadan tıkanmaları giderebilen önder firmalardan biridir. SKT, İstanbul içinde hizmet vermektedir. İstanbul’un her ilçesine, her mahallesine, her noktasına servisi vardır.

Yapmış olduğu her tamir, onarım-tadilat işine 2 (iki) yıl yüzde yüz garanti veren SKT, sektörün en iyisi olmak, en kaliteli hizmeti en okonomik fiyatlara vermek gayesi ile her gün kendisine, uzman kadrosuna ve teknolojik ekipmanlarına yatırım yapan bir firmadır.

Su Kaçağı Tamircisi’nin Vermiş Olduğu Hizmetler

  • Kırıp dökmeden cihazla su kaçağı tespiti (Akustik dinleme cihazı ile tesisatlarının soğuk su hattındaki sızıntının tespiti ve termal kamera ile tesisatların sıcak su hattındaki kaçakların tespiti…)
  • Su kaçağı tamiri
  • Tesisat bakımı
  • Kırıp dökmeden tıkalı gider/pimaş açma (Mutfak lavabosu tıkanıklığı, banyo lavabosu ve gideri tıkanıklığı, tuvalet lavabosu ve gideri tıkanıklığı açma

İştiraklerimizden Su Kaçağı Tamircisi Net Websitesi yenilendi
Petek Tesisat Blog