Hakkımızda

Hakkımızda - Petek Tesisat

Hakkımızda – Petek Tesisat

Petek Su Tesisatı, Su Kaçağı Tespit, Bakım ve Onarım Hizmetleri, binalarınızda veya binalarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları, kaçakları kırıp dökmeye gerek olmadan tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde tamirini gerçekleştirmek maksadıyla hizmete başlamıştır. Ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hakkımızda: Faaliyet Konularımız

Firmamız noktasal su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, tesisat tamiri (su kaçağı tamiri), tıkanıklık açma (tıkalı gider açma), lavabo açma, pis su giderinde oluşan sızıntı ve kaçakların tspit ve tamiri, tesisat bakımı, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme konularında hizmet vermektedir.

Tıkanıklık, kaçak veya sızdırma tamiratlarının ciddi derecede kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, özel teknolojik ekipmanlar ile noktası noktasına başka bir ifadeyle noktasal olarak kaçağın ya da sızdırmanın olduğu yerin tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.

Ciddi bir zaman kaybanın yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilen bu sistemler ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi, iş becerisi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan, ayrıca işinde gerekli eğitimleri almış takım arkadaşları ile hizmet vermektedir.

Merkezi İstanbul Anadolu Yakası’nda olan firmamızın, Avrupa Yakası ve Kocaeli, Gebze ve Adapazarı’nda şubeleri mevcuttur (bakınız İletişim bilgilerimiz). Ayrıca İstanbul’da 38, Kocaeli’de 2 ve Adapazarı’nda 1 olmak üzere 41 ayrı noktaya teknik servisimiz mevcuttur. Petek Tesisat İstanbul, Kocaeli ve Adapazarı il sınırları içerisindeki tüm semtlerimize hizmet vermektedir. (bakınız Hizmet Bölgelerimiz)

En iyi referansı, bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.

 
Petek Su Tesisatı, Su Kaçağı Tespit, Bakım ve Onarım Hizmetleri
Kırıp, dökmeden su tesisatı tamiri. Cihazla su kaçağı tespiti.


Petek Tesisat Hakkımızda Sayfası…