Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçak Tamiri

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçak Tamiri
Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçak Tamiri

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçak Tamiri Servisi, Petek Tesisat’ın sadece Beyoğlu ilçesi sınarlarına sunmuş olduğu özel hizmet ve teknik servis ekibidir.

Beyoğlu İlçesi bugünkü sınırlarına ulaştığı 1950’lerden beri 220-250 bin arasında çakılıp kalmış nüfus sayısına sahiptir. Bunun başlıca sebebi normal gelişme süreci içinde gelişebileceği herhangi bir yer kalmaması nedeniyledir.

Beyoğlu ilçesi, 20 Nisan 1924 tarihinde yürürlüğe giren 491 sayılı kanunla kurulmuştur. 1984’e kadar İstanbul Belediyesi’ne bağlı şube olarak şube müdürlerince yönetilen Beyoğlu, 1984’de büyükşehir ve ilçe belediyeleri için çıkartılan “Yerel Yönetimler Kanunu” çerçevesinde yeniden yapılanarak mevcut statüsünü aldı.

İstanbulumuz’un en eski ilçelerinden biri olmasa da Beyoğlu, apartmanlar ellili-altmışlı yıllara dayandığından bina ortalama yaşı olarak oldukça yüksektir. Beyoğlu kentsel yapılaşma olarak birçok ilçemize göre daha eski bir maziye sahiptir. O nedenledir ki, binaların ve tesisatların yıpranması, bu yıpranmalardan kaynaklı tesisat sorunlarının oluşması da diğer ilçelerimize nazaran biraz daha fazladır.

Beyoğlu İlçesi bugünkü sınırlarına ulaştığı 1950’lerden beri 220-250 bin arasında çakılıp kalmış nüfus sayısına sahiptir. Bunun başlıca sebebi normal gelişme süreci içinde gelişebileceği herhangi bir yer kalmaması nedeniyledir.

Su tesisatındaki yıpranmalardan kaynaklı su sızıntıları veya kaçaklarda ne kadar hızlı müdahale edilirse oluşacak tahribat da o denli az olacaktır. Tesisat sorunları hiç şüphe yok ki, ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Bu konuda firmamızın uzmanlığı ve tecrübelerinden yararlananilirsiniz. Üstelik tüm tespit işlemleri yüzde yüz garanti kapsamındadır. Tüm tamir işleri de 2 (iki) yıl garantilidir.

Beyoğlu su kaçağı ekibimiz tarafından kırıp dökmeden cihazla su kaçağı tespiti (su kaçağı bulma), su kaçağı tamiri (su tesisatı tamiri), pis su hattındaki su sızıntılarının tespiti ve tamiri, tesisat bakımı, tesisat yenileme, görüntüleme özelliğine sahip robot ile tıkalı gider/pimaş/kanal açma hizmetleri vermektedir.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçak Tamiri Servisi

Beyoğlu su kaçağı, su kaçağı tespiti, Beyoğlu su kaçağı bulma, Beyoğlu su kaçağı tamiri, kırıp dökmeden su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı tespiti, soğuk su hattındaki su sızıntısı, sıcak su hattındaki su kaçağı, şehir şebekesinden gelen su hattında kaçak, su tesisatı sızıntısı tespiti, kırmadan su tesisatındaki kaçağı bulma…

tıkanıklık açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma, tıkanmış kanal açma hizmeti… Robotla pimaş açma, robotla tıkalı gider açma… Tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak lavabosu açma, tıkalı banyo lavabosu açma, tıkalı tuvalet lavabosu açma, tıkalı tuvalet gideri açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak gideri açma, kırıp dökmeden tıkanıklık tespiiti, kırmadan tıkanıklık açma, pis su hattını açma, pis su tıkanıklığı tespiti, tıkalı pimaş içini görüntüleme,

tesisat tamircisi, tesisat tamiri, su tesisatı yenileme, tesisat bakımı, su tesisatı onarımı, tesisat restorasyonu, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme hizmetleri…

cihangir su kaçağı tespiti, istiklal su kaçağı tamiri, gümüşuyu su sızıntısı tespiti, firuzağa tesisat tamiri, halıcıoğlu su tesisatı sızıntısı, kasımpaşa su kaçak tamiri, kulaksız tesisatçı, vatan su kaçağı, piyalepaşa su sızıntısı bulma, çukurcuma tesisat tamircisi, örnektepe tıkanıklık açma hizmetleri, arapcami kanal tıkanıklığı açma servisi…

su kaçağı tespit fiyatı, su kaçağı tamiri fiyatları, tıkanıklık açma fiyatları, tesisat bakımı fiyatları, pimaş içi görüntüleme fiyatı.

Hizmet Vermiş Olduğumuz Beyoğlu Mahalle ve Semtleri:
Arapcami, Asmalımescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Cihangir, Beyoğlu Merkez, Emekyemez, Evliya Çelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hüseyinağa, Kadı Mehmet Efendi, Kalyoncukulluğu, Kamerhatun, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Kemankeş Kara Mustafa Paşa, Keçecipiri, Kılıçalipaşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçükpiyale, Müeyyetzade, Piripaşa, Piyalepaşa, Pürtelaş Hasan Efendi, Sururi Mehmet Efendi, Tomtom, Yahya Kâhya, Çatmamescit, Çukur, Çukurcuma, Ömeravni, Örnektepe, İstiklal Caddesi ve Mahallesi, Şahkulu, Şehitmuhtar mahalleleri.

Tüm bu saymış olduğumuz mahalle, semtlere ve yerleşim birimlerine servisimiz vardır.

 

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçak Tamiri

Petek Su Tesisatı Bakım ve Onarım Hizmetleri Limited Şirketi
Herhangi sorun veya sorunuz için bizi 7/24 Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek hattından arayabilirsiniz: 0542 434 02 02 – 0212 462 10 02