Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri 0542 434 0202

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri 0542 434 0202Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri 0542 434 0202

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Servisi, Petek Tesisat’ın Çekmeköy’de vermiş olduğu kırıp dökmeden cihazla noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri ve kırıp dökmeden cihazla tıkanıklık açma servisidir.

Su sızıntısı veya kaçak bir çok sebepten dolayı olabilir. Sebebi ne olursa olsun sızıntı ya da kaçak olan tesisata bir an evvel müdahale edilmelidir. Su tesisatındaki sızıntı veya kaçağa ne kadar hızlı müdahale edilirse oluşacak tahribat da o denli az olacaktır. Tesisat sorunları hiç şüphe yok ki, ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Bu konuda firmamızın uzmanlığı ve tecrübelerinden yararlananilirsiniz. Üstelik tüm tespit işlemleri yüzde yüz garanti kapsamındadır. Tüm tamir işleri de 2 (iki) yıl garantilidir.

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri 0542 434 0202’nin Vermiş Olduğu Hizmetler

  • Kırmadan, dökmeden milimi milimine su kaçağı tespiti (soğuksu hattında akustik dinleme ile milimi milimine su kaçağı tespiti, sıcak su hattında termal kamera ile milimi milimine su kaçağı tespiti, su kaçağı testi)
  • Su kaçağı tamiri
  • Tesisat bakımı
  • Tesisat yenileme
  • Tıkanıklık açma (lavabo açma, banyo gider açma, tuvalet gideri açma, mutfak gideri açma, balkon gideri açma, yağmursuyu gideri açma)
  • Pimaş içi görüntüleme
  • Pis su hattı kaçak veya sızıntı tespiti
  • Pis su hatta kaçak veya sızıntı tamiri

Hizmet Vermiş Olduğumuz Çekmeköy Mahalle ve Semtleri:
Alemdağ, Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Hüseyinli, Kirazlıdere, Koçullu, Mehmet Akif, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan, Nişantepe, Ömerli, Reşadiye, Sırapınar, Soğukpınar, Sultançiftliği, Taşdelen.

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri 0542 434 0202 Hakkında

Çekmeköy su kaçağı, su kaçağı tespiti, Çekmeköy su tesisatı sızıntısı bulma, Çekmeköy su kaçağı tamiri, Çekmeköy su tesisat tamiri, kırıp dökmeden su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı tespiti, soğuk su hattındaki su sızıntısı, sıcak su hattındaki su kaçağı, şehir şebekesinden gelen su hattında kaçak, su tesisatı sızıntısı tespiti, kırmadan su tesisatındaki kaçağı bulma…

Çekmeköy tıkanıklık açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma, tıkanmış gider açma hizmeti… Robotla pimaş açma servisi, robotla tıkalı gider açma… Tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkanmış mutfak lavabosu açma, tıkalı banyo lavabosu açma, tıkalı tuvalet lavabosu açma, tıkalı tuvalet gideri açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak gideri açma, kırıp dökmeden tıkanıklık tespiti, kırmadan gider tıkanıklığı açma, pis su hattını açma, pis su tıkanıklığı tespiti, tıkalı pimaş içini görüntüleme.

tesisat tamircisi, tesisat tamiri, su tesisatı yenileme, tesisat bakımı, su tesisatı onarımı, tesisat restorasyonu, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme hizmetleri…

Tüm tespit ve tamir işlemlerimiz %100 garantilidir.

Tüm tamir işlemlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

 
Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri 0542 434 0202
Petek Su Tesisatı Bakım ve Onarım Hizmetleri Ltd. Şti.
Herhangi sorun veya sorunuz için bizi (mesai saatleri içinde) Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek hattından arayabilirsiniz: 0542 434 02 02 – 0216 634 06 36