Esenler Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri Servisi

Esenler Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri Servisi
Esenler Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri Servisi

Esenler Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri Servisi, Petek Tesisat’ın yalnızca Esenler ilçesi sınarları dahilinde vermiş olduğu teknik servis hizmetidir.

5.227 hektar alana sahip olan Esenlerin 2015 yılı itibariyle nüfusu yaklaşık 460 bin kadardır. Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok bir yerleşim merkezi özelliğindedir.

1993 yılı sonunda ilçe olmuştur. Esenler’in bulunduğu bölge, önceden Bakırköy ilçesine dahil iken, bu ilçe bölününce önce Güngören’e dahil edildi. Daha sonra da müstakil bir ilçe olarak kuruldu.

Şu husus çok iyi bilinmelidir ki; tesisatındaki yıpranmalardan kaynaklı su sızıntıları veya kaçaklarda ne kadar hızlı müdahale edilirse oluşacak tahribat da o denli az olacaktır. Tesisat sorunları hiç şüphe yok ki, ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Bu konuda firmamızın uzmanlığı ve tecrübelerinden yararlananilirsiniz. Üstelik tüm tespit işlemleri yüzde yüz garanti kapsamındadır. Tüm tamir işleri de 2 (iki) yıl garantilidir.

Esenler Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri Servisi’nin Vermiş Olduğu Hizmetler
  • Kırmadan, dökmeden su kaçağı tespiti (soğuksu hattında akustik dinleme ile noktasal su kaçağı tespiti, sıcak su hattında termal kamera ile noktasal su kaçağı tespiti)
  • Su kaçağı tamiri
  • Tesisat bakımı
  • Tesisat yenileme
  • Tıkanıklık açma (lavabo açma, banyo gider açma, tuvalet gideri açma, mutfak gideri açma, balkon gideri açma, yağmursuyu gideri açma)
  • Pimaş içi görüntüleme
  • Pis su hattı kaçak veya sızıntı tespiti
  • Pis su hatta kaçak veya sızıntı tamiri
Esenler Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri Servisi Hakkında

Esenler su kaçağı, su kaçağı tespiti, esenler su kaçağı bulma, esenler su kaçağı tamiri, kırıp dökmeden su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı tespiti, soğuk su hattındaki su sızıntısı, sıcak su hattındaki su kaçağı, şehir şebekesinden gelen su hattında kaçak, su tesisatı sızıntısı tespiti, kırmadan su tesisatındaki kaçağı bulma…

tıkanıklık açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma, tıkanmış kanal açma hizmeti… Robotla pimaş açma, robotla tıkalı gider açma… Tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak lavabosu açma, tıkalı banyo lavabosu açma, tıkalı tuvalet lavabosu açma, tıkalı tuvalet gideri açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak gideri açma, kırıp dökmeden tıkanıklık tespiiti, kırmadan tıkanıklık açma, pis su hattını açma, pis su tıkanıklığı tespiti, tıkalı pimaş içini görüntüleme,

tesisat tamircisi, tesisat tamiri, su tesisatı yenileme, tesisat bakımı, su tesisatı onarımı, tesisat restorasyonu, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme hizmetleri…

Hizmet Vermiş Olduğumuz Bayrampaşa Mahalle ve Semtleri:
Birlik Mahallesi, Çifte Havuzlar, Davutpaşa, Fatih mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Havaalanı mahallesi, Tuna mahallesi, Kemer, Menderes, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nene Hatun Mahallesi, Oruç Reis, Turgut Reis, Yavuz Selim..

Tüm bu saymış olduğumuz mahalle, semtlere ve yerleşim birimlerine servisimiz vardır.

 

Petek Su Tesisatı Bakım ve Onarım Hizmetleri Limited Şirketi
Herhangi sorun veya sorunuz için bizi (günboyu) Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek hattından arayabilirsiniz: 0542 434 02 02 – 0212 462 10 02