Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma

Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma
Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma

Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma Servisi, Su tesisatı ve gider tesisatı sorunları konusunda daha hızlı ve etkili çözüm üretebilmek için firmamız tarafından Maltepe ilçemiz sınırları içinde hizmet veren teknik servisimizdir.

Bir yapı için en sıkıntılı tadilatlardan biridir; su sızıntısı ya da gider borularında tıkanıklık olması. Sızıntının olduğu yeri bulmak ayrı bir dert, tamir etmek ise apayrı derttir. Keza gider borularında tıkanıklığı gidermek de aynı şekilde meşakatlidir.

Su sızıntısı veya kaçak bir çok nedenden dolayı olabilir. Nedeni ne olursa olsun sızıntı ya da kaçak olan tesisata bir an evvel müdahale edilmelidir. Su tesisatındaki sızıntı veya kaçağa ne kadar hızlı müdahale edilirse oluşacak tahribat da o denli az olacaktır. Tesisat sorunları hiç şüphe yok ki, ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Bu konuda firmamızın uzmanlığı ve tecrübelerinden yararlananilirsiniz. Üstelik tüm tespit işlemleri yüzde yüz garanti kapsamındadır. Tüm tamir işleri de 2 (iki) yıl garantilidir.

Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma

  • Kırmadan, dökmeden milimi milimine su kaçağı tespiti (soğuksu hattında akustik dinleme ile milimi milimine su kaçağı tespiti, sıcak su hattında termal kamera ile milimi milimine su kaçağı tespiti, su kaçağı testi)
  • Su kaçağı tamiri
  • Tesisat bakımı
  • Tesisat yenileme
  • Gider tesisatı tıkanıklık tespiti
  • Tıkanıklık açma (lavabo açma, banyo gideri açma, tuvalet gideri açma, mutfak gideri açma, balkon gideri açma, yağmursuyu gideri açma, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gideri açma.)
  • Pimaş içi görüntüleme
  • Pis su hattı kaçak veya sızıntı tespiti
  • Pis su hatta kaçak veya sızıntı tamiri

Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma Olarak Hizmet Vermiş Olduğumuz Mahalle ve Semtler
Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne Mahallesi, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı Mahallesi, Zümrütevler…

Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma Servisi Hakkında

Maltepe su kaçağı, su kaçağı tespiti, maltepe su kaçağı bulma, maltepe su kaçağı tamiri, kırıp dökmeden su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı tespiti, soğuk su hattındaki su sızıntısı, sıcak su hattındaki su kaçağı, şehir şebekesinden gelen su hattında kaçak, su tesisatı sızıntısı tespiti, kırmadan su tesisatındaki kaçağını bulma…

Pis su gideri sızıntı ya da kaçak tespiti ve tamiri. Pis su gideri pimaş içi görüntüleme. Kırıp dökmeden tıkalı pimaş açma.

tıkanıklık açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma, tıkanmış kanal açma hizmeti, Esenkent robotla pimaş açma, robotla tıkalı gider açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak lavabosu açma, tıkalı banyo lavabosu açma, tıkalı tuvalet lavabosu açma, tıkalı tuvalet gideri açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak gideri açma, cevizli kırıp dökmeden tıkanıklık tespiti, kırmadan tıkanıklık açma, pis su hattını açma, pis su tıkanıklığı tespiti, tıkalı pimaş içini görüntüleme…

Çamaşır makinesi gideri sızıntısı ya da kaçağı, tıkanıklık tespiti ve tamiri… Bulaşık makinesi gideri sızıntı, kaçağı, tıkanıklık tespit ve tamiri.

tesisat bakımı, su tesisatı onarımı, tesisat restorasyonu, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme hizmetleri…

Zümrütevler su kaçağı tespiti, başıbüyük su kaçağı tamiri, büyük bakkalköy tıkanıklık açma hizmetleri…

Gülsuyu tesisat tamiri, yeni sahra su kaçak tespiti, küçükbakkalköy su sızıntısı bulma.

Firmamız tarafından yapılan tüm tespit ve tamir işlemlerimiz %100 garantilidir. Ayrıca tüm tamir ve tadil işlemlerimiz 2 (iki) yıl garanti kapsamındadır.


Maltepe Su Kaçağı Tespiti Tamiri ve Tıkanıklık Açma

Petek Tesisat Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Tamiri ve Tıkanıklık Açma Hizmetleri Ltd. Şti.
Herhangi sorun veya sorunuz için bizi (mesai saatleri içinde: 08:00 – 22:00) Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek hattından arayabilirsiniz: 0542 434 02 02 – 0216 634 06 36