İlk Video Reklam Filmimiz Yayınlanmaya Başladı

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
07.08.2016
Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Tespitinde Tecrübe ve Uzmanlığın Önemi
07.11.2016

İlk Video Reklam Filmimiz Yayınlanmaya Başladı
İlk Video Reklam Filmimiz Yayınlanmaya Başladı

Faaliyete başladığı günden beri en iyi hizmeti en ekonomik fiyata insanımıza ulaştırmayı ilke edinen firmamız tarafından hazırlattırılan ilk video reklam filmimiz bu haftabaşı itibariyle sosyal medya platformlarında yayınlanmaya başladı. Video animasyon şeklinde hazırlanan video, yaşanmış bir olayı özetle anlatmaya çalışmaktadır.

Bir dakika olarak hazırlanmış olan videonun kahramanı Ahmet Bey’in başından geçen üzücü ve yorucu bir su kaçağı vakasının mutlu sonla bitmesini anlatmakta. Herkes Ahmet Bey kadar şanslı olmayabilir… Petek Tesisat kalitesiyle tanışamayabilir…

Kırıp dökmeden cihazla su kaçağı tespitinin önemini ve ekonomikliğini konu alan reklam filmimiz, Facebook ve Youtube reklam platformlarında yayınlanmaktadır.

İlk Video Reklam Filmimiz Yayınlanmaya Başladı

Su kaçağı sıkıntısı yaşayan Ahmet Bey’in başından geçenleri özetle anlatan reklam filmimizin senaryosu ise şu şekilde:

Merhaba, bu Ahmet bey.

Evinde su sızıntısı vardı. Sürekli alt daireye damlatıyordu. Ve tabi sürekli alt dairedeki komşusu şikayete geliyordu.

Bir tesisatçı bulup getirdi. Bi kaç yer için tahmin de bulunduysa da sızıntının kaynağını bulamadı. Ev şantiyeye döndü. Yapılan masrafta boşa gitti.

İnternetten ‘su kaçağı tespiti’ diye arama yaptı. Petek Tesisat’ı buldu. Arayıp, randevuleştiler. Petek Tesisat ekibi teknolojinin son ürünü ekipmanlar ile kaçağın kaynağını hiçbir yeri kırıp dökmeden çok kısa sürede bularak o bölgeye gerekli müdahaleyi yaptı.

Böylece Ahmet bey büyük bir sıkıntıdan kurtuldu.

Üstelik hem zamandan kazandı, hem paradan…

Petek Tesisat
Doğru, dürüst hizmet…
0542 434 02 02